طبق نظر سنجی در میان توریستها و گردشگران،از جذابترین و دلچسب ترین بخشهای سفربه استانبول رفتن به تور یک روزه سفر در دریا با کشتی کروز استانبول میباشد .این تور فوق العاده لذت بخش و هیجان انگیز بوده و جالب اینکه سفر بر روی دریا به همراه کشتی کروز تنها برای افراد مشهور و ثروتمند نیست و هر فردی در استانبول می تواند از این تفریح استفاده کند.

تور کشتی کروز بسفر استانبول

 

البته لازم است بدانید که سپری کردن تعطیلات بر روی یک کشتی کروز گاهی بسیار ارزانتر از اقامت در یک هتل مشابه آن در شهرمیباشد و این در حالیست که شما تمامی سرگرمی ها و وعده های غذایی را در داخل کشتی کروز میتوانید تجربه کنید.

در ساعت 7 عصر ،این کشتی از اسکله مهمانانش را سوار میکند و بر روی آب های آرام رودخانه بسفر تا ساعت 3 صبح حرکت کرده و سرویس دهی خواهد کرد.

تور کشتی کروز بسفر استانبول

سرویس هایی که در این 8 ساعتِ به یادماندنی در اختیار مهمانان قرار می گیردرا می توان به میزهای پر تنوع غذا و نوشیدنی ها، ساعت های شاد جشن و شادی و گذراندن دوست داشتنی ترین دقایق در کنار خانواده و در فضایی دلنشین اشاره کرد.

همچنین لازم است بدانید که یکی از بی رقیب ترین جاهایی که می توانید شادترین ساعات سال نو را در آن سپری کنید کشتی کروز بسفر میباشد.