Back to Top

در حراج استانبول فروشگاههای مختلف چه اجناسی عرضه میکنند؟

از 18 مارس تا 26 آوریل (حدودا 27 اسفند الی 6 اردیبهشت) فستیوال خرید استانبول برگذار می شود.در واقع این بازه ی زمانی بهترین زمان خرید دراستانبول میباشد.شما  با توجه به اینکه قصد خرید چه اجناسی دارید، می توانید به مراکز خرید گوناگون استانبول رفته و اجناس مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 هر مرکز خرید در حراج استانبول چه اجناسی دارد؟

حراج تابستانه در استانبول

شهر استانبول یکی از بزرگترین مراکز خرید در دنبا محسوب میشود که در جهت جذب مشتری بیستر اقدام به حراجهای فصلی میکنند.از این رو حراج تابستانه در استانبول عموما زمانی آغاز می­‌ شود که دمای هوا رو به گرم شدن ­‌رود و درجه حرارت رو به افزایش باشد.

حراج تابستانه در استانبول

در حراج استانبول هر مرکز خرید چه اجناسی دارد؟


لازم است بدانید که فستیوال خرید استانبول از 18 مارس تا 26 آوریل (حدودا 27 اسفند الی 6 اردیبهشت) برگذار میشود.لازم به ذکر است که این بازه ی زمانی بهترین زمان خرید دراستانبول میباشد.

البته با توجه به اینکه قصد خرید چه اجناسی دارید، می توانید به مراکز خرید گوناگون استانبول بروید و اجناس مورد نیاز خود را خرید کنید. برای مثال چند مرکز را معرفی میکنیم تا بداتید که در حراج استانبول هر مرکز خرید چه اجناسی دارد؟

در حراج استانبول هر مرکز خرید چه اجناسی دارد؟

زمان حراجی های استانبول چه وقتی است؟

استانبول پر از مراکز خرید و فروشگاههای مختلف است و حراج ها هم جزو نشدنی این فروشگاهها میباشد.

شما هر فصلی که به استانبول سفر کنید، در مناطق مختلف شهر تابلوی ایندریم یا همان حراج را میبینید.البته بعضی از این حراج ها واقعی نیستند و صرفاٌ برای جلب توجه مسافرین میباشند.ولیاگر زمان مسافرت خود را درست انتخاب نمایید، میتوانید از حراج واقعی استانبول استفاده نمایید.

زمان حراجی های استانبول چه وقتی است؟

شیک پوش ها برای خرید به کجای استانبول بروند؟

شاید بتوان گفت ترکیه و استانبول اصلی ترین مراکز خرید اروپا و آسیا را دارا می باشد و به عبارتی قطب خرید در این قاره هاست. بسیاری از گردشگران و مسافرانی که به این شهر ترکیه سفر می نمایند شاید بعد از تفریح اولین دلیلشان از سفر به استانبول دیدن بازارها و مراکز خرید فراوان آن و لذت خرید کردن در این شهر است. اما آیا می دانید شیک پوش ها برای خرید به کجای استانبول می روند؟

شیک پوش ها برای خرید به کجای استانبول بروند؟

صفحه1 از2