فستیوال خرید استانبول یا همان جشنواره‌ بزرگ خرید استانبول ، دنیایی از لذت خرید و خوش‌گذرانی است که امسال از 6 تا 28 ژوئن و در واقع 17 خرداد تا 8 تیر برگزار گردید.

فستیوال خرید استانبول

 

یکی از جذابیت‌های هر سفر خریدکردن است .در این میان بازارها، از اولین جاهایی است که مسافران به آنجا خواهند رفت.کسانی که می‌خواهند ارزان و کم‌هزینه‌ سفر کنند و چه آن دسته‌ای که فقط به این دلیل سفر کرده‌اند ,با چمدان‌های پر و سنگین باز خواهند گشت.

 

البته کشور ترکیه با موفقیت‌های خوب اقتصادی در عرصه‌ی نساجی، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لباس و کفش در جهان میباشد. از طرفی لباس‌هایی با کیفیت خوب و قیمت مناسب، از بهترین سوغاتی‌های استانبول است.همچنین فراموش نکنید که جذابیت خریدکردن در کلمات نمی‌گنجدلازم است همین حالا یک حساب سرانگشتی با پس‌اندازتان بکنید وبزرگ‌ترین چمدان‌تان را بردارید و همین امروز برای یک خرید و خوش‌گذرانی دل‌چسب برنامه‌ریزی کنید.

فستیوال خرید استانبولv

 

جشنواره‌ی خرید استانبول این فرصت را برایتان بوجود خواهد آورد.

این زمان در سالهای مختلف ممکن است کمی تفاوت یدا کند و این جشنواره‌ی بیست روزه، یکی از پر جنب‌وجوش‌ترین رویدادهای سراسر ترکیه میباشد که در استانبول برگذار خواهد شد.

در این جشنها گروه‌های موسیقی در خیابان‌ها برنامه اجرا می‌کنند، مرکزخریدهای کوچک و بزرگ بیست و چهار ساعته باز هستند، رستوران‌ها منوهای رنگارنگ خود را با تخفیف سرو می کنند، در مرکزخریدها تئاترهای عروسکی برای سرگرمی بچه‌ها برپاست و هزار و یک جشن دیگر که باعث شده خود ترک‌ها به آن لقب چهل شبانه‌روز خرید و شادی را بدهند و از این روزها لذت ببرند.