حراج ها وفروش ویژه ی زمستانه استانبول از اواسط ماه دسامبر و یا در آغاز ماه ژانویه شروع می شود.البته این تخفیفات از 30% شروع و تا 50% ادامه خواهد داشت.

 حراج ها وفروش ویژه ی زمستانه استانبول

همچنین برخی مارک ها از این مقدار هم بیشتر تخفیف خواهند داد و در بازه حراج ، درصد تخفیف را تغییر نخواهندداد و برخی مارک ها نیز از 30% شروع می کنند و در پایان حراج به 50% نیز خواهند رساند.

در پایان ماه آوریل بعضی از حراج ها به 70% نیز می رسد و خرید در اوایل زمان حراج بسیار عاقلانه تر است زیرا اندازه لارج (L) و مدیوم (M) بیشتر متقاضی دارند و سریعتر فروخته خواهند شد.

از طرفی تمام مراکز خرید استانبول ، خیابان استقلال تکسیم و هر جایی که مغازه های فروش البسه هست، حراج های زمستانی دارند و میتوانید از نرخ های مناسب استفاده نمایید و بخرید .همچنین در برخی از شعبات مارک های معروف ورزشی مانند آدیداس ، نایک ، پوما نیز میتوانید لباس ها و کفش های ورزشی تک سایز را با نصف قیمت تهیه کنید.

به همین دلیل تمام پاساژها و مراکز خرید استانبول پر از مشتریان و توریست هایی است که مایلند با نرخ مناسب خرید خود را در این فصل انجام دهند.

لازم به ذکر است بدانید که ماه فوریه آخرین فصل زمستان است و برای علاقمندان به خرید در استانبول بهترین زمان میباشد. در این زمان تمام مغازه های پوشاک که البسه زمستانی می فروشند لباس های خود را حراج خواهند کرد و به علاوه نرخ توراستانبول نیر در این ماهها بسیار مناسب میباشد.

حراج ها وفروش ویژه ی زمستانه استانبول

همچنین به دلیل ترافیک سنگین استانبول در این فصل پیشنهاد می کنیم جهت اجاره آپارتمان در استانبول و یا رزرواسیون هتل در استانبول ، مرکز شهر را برای اقامت انتخاب کنید تا دسترسی شما به مراکز خرید راحت ترشود. همچنین به دلیل ارزان بودن نرخ هتل ها در این فصل، این زمان، زمان مناسبی برای مسافرت به استانبول خواهد بود.